ile belirtilen alanlar zorunludur

TOPLANTI HİZMETLERİ TOPLANTI HİZMETLERİ

Profesyonel Toplantılar

İş seyahatiniz boyunca ofisiniz ile iletişiminizi sürdürmeniz için size her türlü olanağı sunuyoruz. Akustik mimariye sahip salonlarımızda klima sistemi, portatif sahne, kürsü, ses, görüntü ve ışık sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz otopark, fiber internet ve her türlü konfor iş hayatınızı sizin için kolaylaştıracak.

Teknolojik Ekipman

Ekranlar, Barkovizyon Sistemi, Ses Sistemi, Kablosuz Mikrofon, Yaka Mikrofonu, DVD ve VCR Player, Işık Sistemi, Görevli Teknisyen

GRİ SALON

Gri salon yüksek ve akustik kapalı alanı, profesyonel ekibiyle, istenilen kapasite ve oturma düzeniyle misafirlerine hizmet vermektedir.


GRİ SALON
GRİ SALON
GRİ SALON
GRİ SALON

BEYAZ SALON

Beyaz salon yüksek ve akustik kapalı alanı, bahçe ve havuz teraslarıyla, profesyonel ekibiyle, istenilen kapasite ve oturma düzeniyle misafirlerine hizmet vermektedir.


BEYAZ SALON
BEYAZ SALON
BEYAZ SALON
BEYAZ SALON

TURKUAZ SALON

Turkuaz salon yüksek ve akustik kapalı alanı, bahçe ve havuz teraslarıyla, profesyonel ekibiyle, istenilen kapasite ve oturma düzeniyle misafirlerine hizmet vermektedir.

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@lovahotel.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın 444 56 82
Rezervasyon