ile belirtilen alanlar zorunludur

DAVETLER DAVETLER

Rüya Gibi Organizasyonlar İçin...

Lova Havuz Başı – Turkuaz Salonu

Lova Hotel & SPA, Lova Havuz Başı ve hemen yanı başında birleştirilebilen Turkuaz Salonu ile organizasyonlarınızda muhteşem ve kusursuz hizmet imkânı sunuyor. Lova Havuz Başı ve Turkuaz Salonu 400-450 kişilik kapasitesi ile yemekli davetler, düğün, nişan, sünnet ve kına gecesi davetleriniz için yaz aylarındaki vazgeçilmez mekânınız. 

Lova Havuz başı-Turkuaz Salonunda 1000 kişilik kokteyl ve kokteyl -prolonge organizasyonlarınızda kusursuz hizmet alabileceğiniz imkân sunuyor.

TURKUAZ SALONU


TURKUAZ SALONU

BEYAZ SALON

Modern ve şık bir tasarıma sahip, 4,20 m yüksekliğinde ve 400 m2 genişliğinde Beyaz Salon 450 kişilik toplantı, kongre, konferans, seminer ve ürün tanıtımı etkinliklerinde, 250 kişilik yemekli davetler, düğün, nişan, sünnet ve kına gecesi davetleri, 500 kişilik kokteyl organizasyonları için ideal bir ortam sunuyor.

Beyaz Salon’da son teknoloji ses ve görüntü sistemleri bulunuyor. Lova Hotel & spa Beyaz Salon’da Türk ve dünya mutfaklarına ait en özel lezzetleri ve deneyimli personeli ile unutulmaz davetleri yaşayacaksınız.


BEYAZ SALON
BEYAZ SALON
BEYAZ SALON
BEYAZ SALON×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@lovahotel.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın 444 56 82
Rezervasyon