ile belirtilen alanlar zorunludur

SPA MENÜ


  Spa Bakımları

 • Aromaterapi Masajı (50 dk.)

  Aromaterapi Masajı (50 dk.)

  Evrimsel olarak bakıldığında, koku, duyularımız, duyularımız içerisinde en önemli olanıdır. Sizlere sunacağımız dinlendirici, enerji verici ve rahatlatıcı masaj yağlarından size uygun olanını seçerek uzman ellerin yardımı ile bu farkı hissedin. Aromatik yağlar ile yapılan yumuşak masajdır

 • İsveç Masajı (50 dk.)

  İsveç Masajı (50 dk.)

  Sporculara yönelik masajı aromatik yağlar eşliğinde, uyarıcı teknikler ile üst kas gruplarını etkileyen, uygulanış şekline göre rahatlatan ve canlandıran etkisi ile kanın vücutta dolaşımını hissettirir. Orta baskılı, kasları harekete geçirmek için uygulanan bir masajdır.

 • Derin Baskı Masajı (50 dk.)

  Derin Baskı Masajı (50 dk.)

  Aromatik yağın eşliğiyle, yavaş ama sert manipülasyonlar hareketleri uygulanan masaj da günün yorgunluğu ile gerginleşen kaslarınızı rahatlatır ve kaslarınızı gevşetir.

 • Bali Masajı (50 dk.)

  Bali Masajı (50 dk.)

  Aromatik yağlar eşliğinde, avuç içi ve parmak baskılarını bütünleştiren, uzak doğunun sihirli dokunuşları ile dinlenme, sakinleşme ve kan dolaşımınızı hızlandırarak hücrelerinizi yeniliyoruz.

 • Derin Asya Masajı (50 dk.)

  Derin Asya Masajı (50 dk.)

  Aromatik yağlar eşliğinde, bali masajına göre daha sert olup kollar ile desteklenen masaj da stresinizi yok eder ve kaslarda derin bir rahatlama sağlar.

 • Sıcak Taş Masajı (60 dk.)

  Sıcak Taş Masajı (60 dk.)

  Binlerce yıl önce şamanlar tarafından tedavi amaçlı uygulanan sıcak taş terapisi geç soğuması, dokular ve kaslar üzerinde rahatlatıcı özelliğinden dolayı volkanik taşlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda vücudun şakra bölgelerine konularak negatif enerjiyi de almaktadır.

 • Thai Masajı (60 dk.)

  Thai Masajı (60 dk.)

  Yağsız olarak özel bir kıyafet üzerinden ince yer yatağında uygulanır. Avuç içi ve parmak baskıları eşliğinde esnetme ve germe hareketleri ile kombine edilerek kaslarınızı, eklemlerinizi esneterek sizlere eşsiz rahatlama ve zindelik verir.

 • Lomi Lomi Masajı (75 dk.)

  Lomi Lomi Masajı (75 dk.)

  Havai’ye özgü dansı ve masajın birleşerek bir ahenk içerisinde aromatik yağın yumuşak kayganlığının kollar ile bütünleşerek gerginliğinizi rahatlık ve dinlendirmeye çevirecektir.

 • Lenf Drenaj Terapi (45 dk.)

  Lenf Drenaj Terapi (45 dk.)

  Lenf drenej terapi: deri ve kaslar arasındaki lenf kanallarını harekete geçirmek için çok yumuşak dokunuşlarla kanalları açarak vücudunuzdaki toksinlerden arınabilirsiniz.

 • Lokal Masaj (30 dk.)

  Lokal Masaj (30 dk.)

  İsteğiniz doğrultusunda yorgun veya problemli bölgeye yoğunlaşıp o bölgedeki rahatlığı sağlamak.

 • Selülit Masajı (45 dk.)

  Selülit Masajı (45 dk.)

  Lokal dolaşımı ve lenf drenajını arttıran masaj manevralarıyla yağ hücrelerinin volümlerinin azalması sağlanır. Selilüt masaj tekniği ile cilt altı, derin yağ tabakaları ve kaslar etkilenir.

 • Baş Masajı (25 dk.)

  Baş Masajı (25 dk.)

  Günün stresi veya diğer sebeplerden dolayı boyun tutulması, baş ağrıları çekiyorsanız Acupressure baskıları ile sihirli dokunuşlar sizi bekliyor.

 • Refleksoloji (45 dk.)

  Refleksoloji (45 dk.)

  4000 yıldan günümüze kadar uzanan bir geçmişe sahip olup. Ayak altındaki organlarımızı simgeleyen noktalara uygulanan masaj, sizlere derin bir rahatlama ve organlarınız üzerinde olumlu bir etki oluşturur.

 • Esmer Şeker Peeling (20 dk.)

  Esmer Şeker Peeling (20 dk.)

  Peeling ile cildinizi nemlendirip pürüzsüz görünmesini istemez misiniz?. Bu esmer şeker, bal ve aromatik yağ birleşimi ile mümkün.

 • Deniz Tuzu Peeling (20 dk.)

  Deniz Tuzu Peeling (20 dk.)

  Derin bir peeling olup deniz tuzunun mineral ve vitamin zenginliğini vücudunuza arınma ile beraber geri kazandıracak.

 • Kese Köpük (35dk.)

  Kese Köpük (35dk.)

  Hamama adım atmak aslında geçmişe adım atmak demek. Yapmanız gereken tek şey kurnanın başına geçip üzerinize sıcak suyu dökerek kendinizi iyice ıslatmak göbek taşına yattığınızda kendinizi terapiste bırakmanızdır. Yapılan uygulamanın sonunda ölü derilerden arınıp, kendinizi ve ruhunuzu da dinlendirmiş olacaksınız.