Lova Health Club Farkıyla spa Keyfini Yaşayın

Lova Health Club Farkıyla spa Keyfini Yaşayın

LOVA HOTEL & spa’ da rahatlayın... Konsepti ile seçkin misafirlerimizin ve üyelerimizin otelimizde spa keyfini doyasıya yaşamalarına, iç huzurlarına yeniden kavuşabilmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor ve bu konuda da samimiyetle çalışıyoruz.

Lova Health Club’ ın her karesinde ruhunuzu okşayacak sihirli ışıklandırma, sade bir estetik, katkısız doğallık sunuyoruz. LOVA Health Club, hem karma ve hem de bayanlara özel iki ayrı spa bölümüyle misafirlerinin rahat ve huzurlu bir ortamda dinlenmelerine imkân sunuyor.

Her iki bölümde de jakuzili yüzme havuzları, Türk hamamları, aromalı buhar odaları, saunalar, şok duşları, kar çeşmeleri ve masaj odaları bulunmaktadır. Masaj odalarında, uzman Bali’li ve Endonezya’lı terapistler eşliğinde, seçkin masaj seçeneklerinden ister tek, ister çift kişi olarak yararlanabilme imkânını sunuyoruz.

Fitness ile Sağlıklı Eğlenceye Davetlisiniz...

Fitness ile Sağlıklı Eğlenceye Davetlisiniz...

FITNESS

LOVA HOTEL & spa’ da konaklayan misafir ve Health Club Üyelerimizin hizmet saatleri içerisinde ücretsiz olarak faydalanacakları fitness salonumuz sağlıklı ve keyifli zaman geçirerek rahatlamak isteyenler için vazgeçilmez mekân.

Lova Health Club rahatlayın... Konseptimize uygun olarak çok kapsamlı fitness cihazları ile kişiye özel fitness programları hazırlayan, fitness eğitmenimizin gözetiminde misafirlerimize 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

HAVUZ

HAVUZ

Karma ve Bayanlara özel spa alanlarımızda bulunan jakuzili yüzme havuzlarımızın yanı sıra açık alandaki yüzme havuzu otel misafirlerimizin ve health club üyelerimizin hizmetindedir.

Açık havuz keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız LOVA HOTEL & spa’ da açık havuz tam size göre. Son sistem arıtma üniteleri ve hijyen standartları ile donatılmış açık havuz, otel misafirlerinin ve çocukların eğlence alanı. Anne ve babaların çocukları ile iletişimini güçlendirecek, yüzme havuzu yanı başında çocuklar için özel olarak hazırlanmış 50 cm derinlikte ayrı bir çocuk havuzu da ailelere huzur kaynağı...

HAMAM

HAMAM

LOVA HOTEL & spa’ da, hem Karma bölümde ve hem de bayanlar bölümünde bulunan hamamlarımızda geleneksel Türk hamamı keyfini ayrıcalıklı bir hizmet anlayışı ile yaşayabilirsiniz. Türk hamamının yaklaşık 55 derece sıcaklığında dinlenmeye başlayan vücudunuzda, ölü hücrelerden arınmaya ve ardından geleneksel Türk hamamı masajı ile rahatlamaya hazır olun.

SAUNA

Her iki spa alanında mevcut olan saunalarda uzanabileceğiniz veya oturabileceğiniz ahşap bankların katlı yapısı ile ısıyı dilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlar. Kabin içinde ısı alt kademelerde 60 derece civarında iken diğer kademelerde 80 ve 90 derecelere çıkabilmektedir. Kabin içinde toplamda 10 dakikadan fazla kalmamanızı öneriyoruz.

BUHAR ODASI

Her iki spa alanında mevcut olan buhar odalarının sıcaklığı 45 – 55 derece, nem oranı ise %80 - %100 arasındadır. İçerisinde bulunan özel aromatik esansı sayesinde sinüsler ve bronşların açılmasına yardımcı olur.

Hamam, Sauna ve Buhar odası insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Romatizmadan uyku bozukluğuna, gerginlikten, depresif sıkıntılara kadar birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna ve Buhar odası günün stresinden ve yoğunluğundan sıyrılıp sıcak ve nemli bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı sağlayan bir sağlık kabinidir. Sauna ve Buhar odasının yararları yıllardan beri insanlar tarafından bilinmektedir. Depresif bozukluklar, kireçlenme ve romatizma gibi daha birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

 

Sauna ve Buhar Odası Sonrası Eğlenceli ve Sağlıklı Şok Uygulamaları

KAR ÇEŞMESİ

Hamam, buhar odası veya sauna sonrası ısınmış olan vücudun karla ovulması sayesinde cilt ve cilt altındaki kan dolaşımı hızlandırılarak cildin sıkışması daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cildin soğuk kar ile ovulması neticesinde vücudun savunma sistemi hareketlendirilir. Hastalıklara karşı korunmayı sağlar. Bu yararlı etkilerin yanı sıra kan dolaşımını hızlandırarak kan basıncının düzenlenmesine de yardımcı olur.

ŞOK KOVA DUŞU

Hamam, sauna ve buhar banyosu kullanımı sonrasında 10 derecelik su ile şok kova duşu eğlencesine hazır olun. Isınmış vücudunuzu serinleterek kan dolaşımınızın düzenlenmesi için mükemmel bir fırsat.

Lova Health Club'ta üye olabilir, günü birlik spa kullanımlarından yararlanabilirsiniz.

Lova Health Club\'ta üye olabilir, günü birlik spa kullanımlarından yararlanabilirsiniz.

  SPA Bakımları

 • Aromaterapi Masajı (50 dk.)

  Aromaterapi Masajı (50 dk.)

  Evrimsel olarak bakıldığında, koku, duyularımız, duyularımız içerisinde en önemli olanıdır. Sizlere sunacağımız dinlendirici, enerji verici ve rahatlatıcı masaj yağlarından size uygun olanını seçerek uzman ellerin yardımı ile bu farkı hissedin. Aromatik yağlar ile yapılan yumuşak masajdır.

 • İsveç Masajı (50 dk.)

  İsveç Masajı (50 dk.)

  Sporculara yönelik masajı aromatik yağlar eşliğinde, uyarıcı teknikler ile üst kas gruplarını etkileyen, uygulanış şekline göre rahatlatan ve canlandıran etkisi ile kanın vücutta dolaşımını hissettirir. Orta baskılı, kasları harekete geçirmek için uygulanan bir masajdır.

 • Derin Baskı Masajı (50 dk.)

  Derin Baskı Masajı (50 dk.)

  Aromatik yağın eşliğiyle, yavaş ama sert manipülasyonlar hareketleri uygulanan masaj da günün yorgunluğu ile gerginleşen kaslarınızı rahatlatır ve kaslarınızı gevşetir.

 • Bali Masajı (50 dk.)

  Bali Masajı (50 dk.)

  Aromatik yağlar eşliğinde, avuç içi ve parmak baskılarını bütünleştiren, uzak doğunun sihirli dokunuşları ile dinlenme, sakinleşme ve kan dolaşımınızı hızlandırarak hücrelerinizi yeniliyoruz.

 • Derin Asya Masajı (50 dk.)

  Derin Asya Masajı (50 dk.)

  Aromatik yağlar eşliğinde, bali masajına göre daha sert olup kollar ile desteklenen masaj da stresinizi yok eder ve kaslarda derin bir rahatlama sağlar.

 • Sıcak Taş Masajı (60 dk.)

  Sıcak Taş Masajı (60 dk.)

  Binlerce yıl önce şamanlar tarafından tedavi amaçlı uygulanan sıcak taş terapisi geç soğuması, dokular ve kaslar üzerinde rahatlatıcı özelliğinden dolayı volkanik taşlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda vücudun şakra bölgelerine konularak negatif enerjiyi de almaktadır.

 • Thai Masajı (60 dk.)

  Thai Masajı (60 dk.)

  Yağsız olarak özel bir kıyafet üzerinden ince yer yatağında uygulanır. Avuç içi ve parmak baskıları eşliğinde esnetme ve germe hareketleri ile kombine edilerek kaslarınızı, eklemlerinizi esneterek sizlere eşsiz rahatlama ve zindelik verir.

 • Lomi Lomi Masajı (75 dk.)

  Lomi Lomi Masajı (75 dk.)

  Havai’ye özgü dansı ve masajın birleşerek bir ahenk içerisinde aromatik yağın yumuşak kayganlığının kollar ile bütünleşerek gerginliğinizi rahatlık ve dinlendirmeye çevirecektir.

 • Lenf Drenaj Terapi (45 dk.)

  Lenf Drenaj Terapi (45 dk.)

  Lenf drenej terapi: deri ve kaslar arasındaki lenf kanallarını harekete geçirmek için çok yumuşak dokunuşlarla kanalları açarak vücudunuzdaki toksinlerden arınabilirsiniz.

 • Lokal Masaj (30 dk.)

  Lokal Masaj (30 dk.)

  İsteğiniz doğrultusunda yorgun veya problemli bölgeye yoğunlaşıp o bölgedeki rahatlığı sağlamak.

 • Selülit Masajı (45 dk.)

  Selülit Masajı (45 dk.)

  Lokal dolaşımı ve lenf drenajını arttıran masaj manevralarıyla yağ hücrelerinin volümlerinin azalması sağlanır. Selilüt masaj tekniği ile cilt altı, derin yağ tabakaları ve kaslar etkilenir.

 • Baş Masajı (25 dk.)

  Baş Masajı (25 dk.)

  Günün stresi veya diğer sebeplerden dolayı boyun tutulması, baş ağrıları çekiyorsanız Acupressure baskıları ile sihirli dokunuşlar sizi bekliyor.

 • Refleksoloji (45 dk.)

  Refleksoloji (45 dk.)

  4000 yıldan günümüze kadar uzanan bir geçmişe sahip olup. Ayak altındaki organlarımızı simgeleyen noktalara uygulanan masaj, sizlere derin bir rahatlama ve organlarınız üzerinde olumlu bir etki oluşturur.

 • Esmer Şeker Peeling (20 dk.)

  Esmer Şeker Peeling (20 dk.)

  Peeling ile cildinizi nemlendirip pürüzsüz görünmesini istemez misiniz?. Bu esmer şeker, bal ve aromatik yağ birleşimi ile mümkün.

 • Deniz Tuzu Peeling (20 dk.)

  Deniz Tuzu Peeling (20 dk.)

  Derin bir peeling olup deniz tuzunun mineral ve vitamin zenginliğini vücudunuza arınma ile beraber geri kazandıracak.

 • Kese Köpük (30 dk.)

  Kese Köpük (30 dk.)

  Hamama adım atmak aslında geçmişe adım atmak demek. Yapmanız gereken tek şey kurnanın başına geçip üzerinize sıcak suyu dökerek kendinizi iyice ıslatmak göbek taşına yattığınızda kendinizi terapiste bırakmanızdır. Yapılan uygulamanın sonunda ölü derilerden arınıp, kendinizi ve ruhunuzu da dinlendirmiş olacaksınız.

Bayan Misafirlerimize ve Spa Üyelerine Özel Avantajlı Çoklu Masaj ve Bakım Paketleri Mevcuttur.